Sklep z roślinami owadożernymi 

Rośliny owadożerne to pasja, którą warto się dzielić. Na naszej witrynie znajdziesz wiele gatunków roślin owadożernych, w przystępnych cenach, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Nasza hodowla  prężnie się rozwija i nieustannie powiększa o nowe gatunki. W naszym sklepie z roślinami owadożernymi znajdziesz między innymi muchołówki, kapturnice oraz dzbaneczniki. Wszystkie kwiaty owadożerne charakteryzują się egzotycznym i niebanalnym wyglądem, który bez wątpienia wzbogaci wnętrze Twojego domu czy mieszkania. Są świetną alternatywą dla popularnych roślin domowych i wbrew pozorom, nie są trudne w uprawie. Zapewniając im odpowiednie warunki masz pewność, że będą rosły piękne, zdrowe i zaciekawią odwiedzających Cię gości.

Rośliny owadożerne z hodowli Barisana

Przykładamy szczególną wagę do jakości oferowanych roślin. Od początku hodujemy je w najwyższej jakości podłożu do roślin owadożernych, jakim jest Pindstrup peat moss gold. Zależnie od rośliny, torf jest mieszany z różnymi dodatkami, tak aby przybliżyć roślinom naturalne warunki. To sprawia, że rosną zdrowe i są w pełni sił.

Bezpieczny transport roślin owadożernych

Zamawiając rośliny nie musisz się obawiać o swoją przesyłkę. Starannie pakujemy i zabezpieczamy rośliny, tak aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Nie wykluczamy, że roślina może ulec uszkodzeniu. W takim wypadku każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, natomiast możecie być pewni, że żaden z Was nie zostanie pozostawiony sam sobie po zakupie. 

Rośliny owadożerne - idealny pomysł na prezent

Rośliny owadożerne to idealny pomysł na upominek dla bliskiej nam osoby. Hodowla wielu gatunków, takich jak rosiczki czy muchołówki nie jest skomplikowana i każdy powinien sobie z nią poradzić. Wystarczy postawić je na słonecznym parapecie i regularnie podlewać. Ciekawym wyborem będą również dzbaneczniki, pochodzące z południowo-wschodniej Azji oraz cephalotusy. Wybierając rośliny owadożerne z bogatej oferty naszego sklepu masz pewność, że obdarowywana przez Ciebie osoba ucieszy się z ciekawego i oryginalnego prezentu.

Rośliny owadożerne nadające się do torfowiska

W ofercie naszego sklepu znajdują się również gotowe zestawy dla początkujących hodowców owadożernych roślin. Zestawy składają się z odpowiednio dopasowanego rodzaju torfu – przypominamy, że są to rośliny również do torfowiska! – oraz z doniczki.

Oprócz bardziej popularnych roślin owadożernych,  polecamy przyjrzenie się tym mniej znanym, np. pływaczom, tłustoszom czy Cephalotusom. 

Rośliny owadożerne sklep z ogromnym wyborem różnych gatunków

Wszystkie produkty występują w różnych rozmiarach, niektóre z nich mają także swoje odmiany, przykładowo sprzedajemy kilka odmian kapturnic. Wybierając pierwszy raz rośliny owadożerne, sklep Barisana doradza zajrzenie do zakładki „Amatorskie”. Rośliny znajdujące się w tej kategorii będą dobre na rozpoczęcie swojej przygody z tą odmianą flory. Do tego miejsca powinni zajrzeć również Ci, którzy uwielbiają posiadać rośliny, ale niekoniecznie mają do tego rękę. Rośliny z tej kategorii nie są zbyt wymagające i na pewno sprawdzą się u każdego!